-3.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapal Znicz Wywiezionym

Związek Sybiraków Oddział w Przemyślu, Związek Sybiraków III RP w Przemyślu, Urząd Miejski w Przemyślu, Centrum Kulturalne w Przemyślu oraz Przemyskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej X D.O.K. serdecznie zapraszają mieszkańców miasta do udziału w uroczystościach "Zapal Znicz Wywiezionym" - w 75. rocznicę deportacji na Sybir, Na Nieludzką Ziemię.

Uroczystości odbędą się 8 lutego, a rozpocznie je Msza Św. w kościele Św. Trójcy. Po je zakończeniu, modlitwie i złożeniu kwiatów przy tablicy Sybiraków umieszczonej w murze kościoła, uczestnicy udadzą się autobusami na rampę kolejową na Bakończycach, gdzie tradycyjnie zapalone zostaną znicze.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl