16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wyjaśnienie Prezydenta Miasta w sprawie braku dofinansowania zająć na feriach zimowych w Parafii Św. Józefa (Ks. Salezjanie)

W związku z powtarzanymi nieścisłymi informacjami o braku przyznania pieniędzy z budżetu miasta na wypoczynek dla dzieci i młodzieży na feriach zimowych organizowanych przy Parafii Św. Józefa (Ks. Salezjanie), Prezydent Miasta pragnie wyjaśnić, iż jedyną przyczyną takiej decyzji wobec oferty Stowarzyszenia Lokalnej Salezjańskiej Organizacji Sportowej, były braki formalne w złożonym wniosku m.in. brak oświadczeń o braku zaległości wobec Urzędu Skarbowego i ZUS.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl