2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Przemyśl mobilny" doceniony przez ekspertów. Korzystasz? Zagłosuj!

Miło nam poinformować, że aplikacja "Przemyśl mobilny" wraz z portalem visit.przemysl.pl zostały nominowane do prestiżowej nagrody Mobile Trends Awards 2014 w kategorii "Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną".

Nagrody Mobile Trends Awards przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową. W jej skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii zaproszeni do współpracy przez organizatorów. 12 lutego 2015 roku nagrody zostaną wręczone po raz czwarty podczas uroczystej gali.

W tym roku odbywa się również głosowanie internautów – każdy będzie mógł oddać głos na swój ulubiony projekt lub firmę! Zwycięzcy głosowania internautów, otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce i statuetkę.

Prosimy o Wasze wsparcie i oddanie głosu na Przemyśl:

http://www.2015.mobiletrends.pl/glosowanie

Już teraz jesteśmy w finałowej czwórce a trzy projekty z największą ilością głosów otrzymują nagrodę specjalną. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas Gali Mobile Trends Awards, 12-go lutego 2015 w EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9.

Głosowanie internautów trwa od 20 do 30 stycznia 2015. Każdy internauta, po zalogowaniu się za pomocą konta Facebook może oddać głos na jeden projekt z każdej kategorii.


Przemysław Grządziel

Wydział Promocji i Turystyki
Urząd Miejski w Przemyślu 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl