-4.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wielki Piknik Mikołajkowy w Szkole Podstawowej nr 5 w Przemyślu

5 grudnia do Szkoły Podstawowej nr 5 w Przemyślu zawitał znamienity gość. Do wszystkich grzecznych dzieci, z workiem pełnym prezentów, przybył Święty Mikołaj.  W ten wyjątkowy wieczór nie zbrakło niespodzianek, atrakcji i wesołej zabawy.

Wielki Piknik Mikołajkowy otworzyła pani dyrektor Małgorzata Ziober. Szczególnie ciepło powitała zaproszone przedszkolaki, uczniów i ich rodziców. Następnie rozpoczął się występ naszych najmłodszych uczniów. Dzieci sześcioletnie z klasy I c przedstawiły wesoły program artystyczny.

Potem wszyscy udali się do sali gimnastycznej, gdzie czekały: dmuchańce, loteria fantowa, kącik malowania twarzy, zajęcia aerobiku, szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy. Wielkim powodzeniem cieszyło się stoisko z laleczkami wykonanymi przez uczniów klasy V c z wychowawczynią w ramach akcji Unicef.

W osobnej sali na gości czekał poczęstunek. Dzięki uprzejmości Rodziców były domowe ciasta, naleśniki z różnego rodzaju farszami, ciasteczka i napoje.  Rodzice przyrządzili  także „wesołe kanapki”.

Zabawa trwała do późnego wieczora. To był niezapomniany dzień. Wrażenia, uśmiechy, zabawy na pewno na długo pozostaną w pamięci dzieci i ich rodziców. Takie mikołajki pamięta się przez całe życie.

Pomysłodawcą, koordynatorem i dobrym duchem Wielkiego Pikniku Mikołajkowego była pani Agata Podgórska.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl