9.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacja o bonifikacie przy sprzedaży mieszkań komunalnych w 2015 roku

Prezydent Miasta Przemyśla informuje, iż Najemcy lokali mieszkalnych, którzy złożą wniosek o sprzedaż mieszkania do końca 2014 r. uzyskają bonifikatę w wysokości 60% (o ile nie będą korzystali z rozłożenia na raty należności za lokal).
Wysokość bonifikaty udzielanej przy ratalnej sprzedaży pojedynczych lokali mieszkalnych w budynkach wielolokalowych wynosi 50%. W przypadku wniosków złożonych po dniu 31 grudnia 2014 r. wysokość bonifikaty udzielanej przy sprzedaży pojedynczych lokali mieszkalnych w budynkach wielolokalowych będzie wynosiła 50%.

Szczegółowe informacje w powyższej sprawie można uzyskać w Wydziale Gospodarki Lokalowej Urzędu Miejskiego w Przemyślu, ul. Ratuszowa 10A, pokój nr 313, tel. 16 675 21 09.
 

 

Wydział Gospodarki Lokalowej UM

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl