1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XXII Ogólnopolski Festiwal Piosenki lat 60 i 70 pt. Powróćmy do piękna w słowie i muzyce

W dniach 4-5 czerwca 2015 r. w  Wyszkowie odbędzie się XXII Ogólnopolski Festiwal Piosenki lat 60 i 70 pt. „ Powróćmy do piękna w słowie i muzyce” popularyzujący polską twórczość słowno – muzyczną (piosenkę) oraz polskich autorów i kompozytorów tworzących w latach 60 i 70.

W festiwalu zgodnie z tradycją i regulaminem wystąpi młodzież od lat 14, która w nowych aranżacjach będzie śpiewać ponadczasowe, wspaniałe piosenki, które młode pokolenie powinno dogłębniej poznać z racji ich piękna, walorów słowno  muzycznych i wychowawczych wartości.

W przeddzień festiwalu odbędzie się spotkanie artystyczne ( warsztaty). Uczestnicy, którzy wezmą w nich udział spotkają się z Kierownictwem Artystycznym Festiwalu, którzy jednocześnie pełnić będą rolę jurorów w festiwalu; Krzysztofem Heeringiem, Aleksandrem Nowackim, Ryszardem Poznakowskim i Ryszardem Wolańskim.

W festiwalu, tak jak w poprzednich latach, wystąpią znakomici polscy sportowcy, medaliści olimpijscy, a odbiorcami tego muzycznego wydarzenia będzie międzypokoleniowa publiczność nie tylko z Wyszkowa. Gwiazdą festiwalu w Wyszkowie będzie Janusz Laskowski.

Szczegółowe informacje na temat festiwalu znajdziecie Państwo na stronie www.klub2015.com.pl

PDFNULL

PDFNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl