1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Setny numer "Quod Libet"

Działające w Krakowie Stowarzyszenie Przyjaciół Przemyśla obchodzi właśnie mały Jubileusz - ukazał się setny numer wydawanego przez nie pismo "Quod Libet". Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych inicjatyw Przemyślan mieszkających w Krakowie!

Stowarzyszenie Przyjaciół Przemyśla w Krakowie w obecnej formie działa od 2005 roku, ale swoje korzenie wywodzi od działającego od 1950 roku przy Politechnice Krakowskiej Koła Przemyślan. Prezesem Stowarzyszenia jest Zofia Kamieńska - Kudła, Redaktorem Naczelnym pisma "Quod Libet" wydawanego przez Przemyślan w Krakowie jest Czesław Kudła. Za cel swojej działalności stawiają sobie upowszechnianie wiedzy historycznej i kulturowej o Przemyślu, Ziemi Przemyskiej i Kresów Wschodnich,  podejmowanie inicjatyw na rzecz miasta i jego mieszkańców. Członkowie i sympatycy spotykają się regularnie w Śródmiejskim Ośrodku Kultury przy ul. Mikołajskiej 2 w Krakowie.

Zapraszamy również na stronę internetową Stowarzyszenia - www.spp-krakow.org

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl