7.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mikołajki dla dzieci z Oddziału Chorób Dziecięcych

Przemyskie Centrum Wolontariatu - sekcja Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu, jak co roku,  już po raz czwarty, w świetlicy Oddziału Chorób Dziecięcych Wojewódzkiego Szpitala im. O. Pio w Przemyślu współorganizuje z Dyrekcją Szpitala dla dzieci - Mikołajki.

Jak co roku będzie przedstawienie, prezenty i wizyta św. Mikołaja, stąd prosimy wszystkie zainteresowane osoby o pomoc w zbiórce pomocy szkolnych, ksiązek, bajek, zabawek i słodyczy oraz owoców.    

Zbiórka wszystkich darów w biurze Towarzystwa, Rynek 5 w Przemyślu, w godzinach dyżurów, tj. poniedziałek godz. 11.00-13.30 oraz środa godz. 16.00-17.30.

Z góry dziękujemy wszystkim darczyńcom

Bogusława Pieczyńska
Prezes Zarządu TPPiR

 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl