7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pierwsza inwestycja z budżetu obywatelskiego zakończona

Zakończona została modernizacja boisk szkolnych przy Szkole Podstawowej Nr 6, jeden z czterech zwycięskich projektów z ubiegłorocznego Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla. Oficjalne oddanie obiektu do użytku nastąpiło 24 listopada, a obok społeczności szkolnej w wydarzeniu wziął udział gospodarz miasta Prezydent Robert Choma.

01.jpeg
fot. R. Porada

W ramach projektu obywatelskiego wykonano w procedurze zaprojektuj i wybuduj modernizację dwóch boisk asfaltowych o wymiarze 11,9 x 21,9 m i 16,0 x 28,0 m. Wykonawca opracował dokumentację projektową i wykonał nawierzchnię sportową - poliuretanową na istniejącej podbudowie asfaltowej, ponadto namalowano linie, zamontowano wielofunkcyjne słupki do siatkówki, badmintona i tenisa oraz wykonano system odwodnienia liniowego boisk.

Roboty budowlane rozpoczęto 5 sierpnia a zakończono 13 października b.r.
Generalnym Wykonawcą była Firma Remontowo-Budowlana Mirosław Piątek z Mirocina.
Całkowita wartość inwestycji wyniosła 168 030,17 zł.

03.jpeg

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl