1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

RZUĆ PALENIE RAZEM Z NAMI

 

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Przemyślu oraz Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu zapraszają
na bezpłatne badania w dniu 20.11.2014 w godz. 10.30-13.00 w Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu (na terenie Holu Głównego).

Podczas akcji będzie przeprowadzony:

- pomiar zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu,

- pomiar pikflometryczny,

- pulsoksymetria,

- BMI – wskaźnik otyłości,

- pomiar RR- ciśnienia tętniczego,

- pomiar cukru.

Podczas przeprowadzanych badań będą wyświetlane prezentacje multimedialne, filmy edukacyjne dotyczące czynnego i biernego palenia, prowadzone będą instruktaże na temat szkodliwości palenia.

Program działań jest skierowany do kobiet palących papierosy oraz będących w narażeniu na bierne palenie.

W ramach działań prozdrowotnych jest przygotowane stoisko z materiałami edukacyjnymi na temat wpływu palenia tytoniu na zdrowie człowieka.

 

RZUĆ PALENIE RAZEM Z NAMI 20 listopada 2014

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl