2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

odznaki, zasługi dla sportu 2014 0 - INFO

Szanowni Państwo !                        

            Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom  środowiska sportowego oraz doceniając dotychczasową wieloletnią pracę na rzecz rozwoju sportu w naszym mieście proszę o składanie wniosków o nadanie odznaki „Za Zasługi dla Sportu”.        Zasady rozpatrywania wniosków o nadanie odznaki ”Za Zasługi dla Sportu” reguluje rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki z dnia 10 października 2012 r. w sprawie odznak, wyróżnień oraz nagród pieniężnych za osiągnięcia w działalności w zakresie sportu (Dz. U. z 2012 r., poz. 1126).

Pismo przewodnie wraz z wnioskiem o przyznanie odznaki i załącznikami należy złożyć w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego, Rynek 1, do dnia 15 grudnia 2014 r.

 

Więcej informacji w załączniku.

Wydział Edukacji i Sportu

PDFNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl