25 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nazwijmy nowe ulice - zgłaszanie propozycji jeszcze tylko przez kilka dni!

W połowie stycznia przyszłego roku oddana zostanie do użytku druga część obwodnicy Przemyśla, łącząca ulicę Lwowską z ulicą Słowackiego. Nim jednak pierwsze samochody zaczną się nią poruszać, chcielibyśmy zaprosić wszystkich mieszkańców do wytypowania nazw nowych ulic i obiektów drogowych, które powstaną po zakończeniu inwestycji. Na swoje nazwy czekają: dwa ronda, wiadukt, odcinek obwodnicy od ul. Mogilnickiego do wiaduktu oraz odcinek od wiaduktu do ul. Słowackiego.


Przed oddaniem do użytku działającej już części obwodnicy naszego miasta, również poprosiliśmy mieszkańców Przemyśla o przedstawieni swoich propozycji - zainteresowanie tym swego rodzaju sondażem było bardzo duże, zgłaszano wiele ciekawych, niekiedy oryginalnych propozycji.


Liczymy, że i teraz Przemyślanie przedstawią swoje typy, które chcieliby zobaczyć na tablicach z nazwami, najbliższe ich sercu, a może po prostu wzbudzające sympatię. W pierwszym etapie, trwającym do końca listopada (do 30 listopada włącznie) prosimy Państwa o składanie propozycji z wykorzystaniem wzoru zamieszczonego poniżej i przesłanie ich na adres mailowy ulice@um.przemysl.pl Ze zgłoszonych propozycji wyłoniona zostanie grupa nazw, które zostaną poddane głosowaniu mieszkańców. Harmonogram głosowania i ogłoszenie wyników określimy po zakończeniu składania propozycji nazw.

Propozycje nazw nowych ulic w Przemyślu

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 03-11-2014 14:59
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-12-2014 13:57