16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

O inicjatywie lokalnej w przemyskim Muzeum

W dniu 17 października br. w siedzibie Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej odbyło się otwarte spotkanie z mieszkańcami miasta Przemyśla poświęcone inicjatywie lokalnej.
W spotkaniu wzięli udział radni Rady Miejskiej w Przemyślu, przedstawiciele Zarządów Osiedli, organizacji pozarządowych oraz pracownicy Urzędu Miejskiego. W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla zebranych powitał Grzegorz Hayder Zastępca Prezydenta Miasta, który zwrócił uwagę na szereg działań podejmowanych w celu wspierania działalności sektora pozarządowego oraz inicjatyw zmierzających do podniesienia aktywności mieszkańców.
Z kolei Robert Gawlik Pełnomocnik Prezydenta ds. Organizacji Pozarządowych przedstawił podstawowe założenia i wymogi formalno-prawne związane z realizacją inicjatywy lokalnej. Po prezentacji wywiązała się dyskusja, podczas której dużo miejsca poświęcono na poszukiwanie możliwości praktycznego zastosowania inicjatywy.

Zapraszamy do zapoznania się z inicjatywą lokalną w naszym mieście. Szczegóły  >>>

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl