2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na poniedziałkowe wieczorne spotkania ze sztuką religijną

Szanowni Państwo, Członkowie i Sympatycy Towarzystwa Miłosników Sztuki Sakralnej!

Od 20 października wznawiamy poniedziałkowe Wieczorne Spotkania ze Sztuką Religijną. Odbywać się one będą w każdy trzeci poniedziałek miesiąca od października do maja. Cały obecny cykl poświęcony będzie wizerunkom Matki Bożej, ich miejscu w świątyniach Wschodu i Zachodu i w chrześcijańskiej duchowości. Tematem pierwszego spotkania będzie Obraz Matki Bożej HODEGETRII z Jasnej Góry i inne wizerunki w tym typie ikonograficznym.

Spotkania, jak w latach ubiegłych przygotowała Pani dr Marta Trojanowska z Towarzystwa Miłośników Sztuki Sakralnej, a każde z nich połączone będzie z prezentacją multimedialną.
 
Zapraszamy serdecznie na godzinę 19.00 do sali Św. Cecylii w podziemiach kościoła Salezjanów w każdy trzeci poniedziałek miesiąca!!!!

 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl