2.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

II LO w Pałacu Prezydenckim w Warszawie

13 października o godzinie 13.00 w Pałacu Prezydenckim w Warszawie miała miejsce gala finałowa i podsumowanie obchodów Roku Wolności w szkołach, z udziałem Małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej. 
II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu reprezentowała na uroczystości pani Małgorzata Wilgucka, której scenariusz lekcji i esej zostały wyróżnione w konkursie jako projekty edukacyjne. Oba teksty pojawiły się w publikacji Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli Nauczyciel i Szkoła.
Projekty były częścią trwających przez rok szerokich działań edukacyjnych i warsztatowych, w tym konkursu 2014! Młodzi dla Wolności, po patronatem i we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej i Ośrodkiem Rozwoju Edukacji. Miały zachęcić młodych ludzi do poznania najnowszej historii Polski, historii przełomu roku 1989 i przemian, które nastąpiły w jego wyniku. Nauczyciele wraz z uczniami zgłosili blisko 400 projektów realizowanych w całej Polsce. Relacja z wydarzenia wraz ze zdjęciami dostępna jest na stronie Kancelarii Prezydenta:
http://www.prezydent.pl/pierwsza-dama/kronika-pierwszej-damy/art,484,anna-komorowska-wolnosc-nie-jest-dana-raz-na-zawsze.html

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl