2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Budowa obwodnicy przebiega zgodnie z harmonogramem

W piątek 10 października br. Robert Choma Prezydent Miasta podsumował realizowane w Przemyślu przedsięwzięcia inwestycyjne. Spotkanie z udziałem dziennikarzy odbyło się na nowobudowanym rondzie przy ul. Słowackiego. Podczas wystąpienia Prezydent poinformował, iż największa z realizowanych obecnie inwestycji przebiega zgodnie z harmonogramem. Podkreślił, iż ta inwestycja pomimo, iż jeszcze trwa ożywiła zainteresowanie terenami inwestycyjnymi Miasta. Niebawem droga obwodowa pozwoli na skomunikowanie Miasta z przejściem granicznym Malhowice – Niżankowice.
Łączna wartość projektów drogowych zrealizowanych w Przemyślu w ciągu ostatnich 4 lat to prawie 370 mln zł. Z pewnością zrealizowane zadania nie byłyby możliwe do realizacji w takim czasie i na taką skalę, gdyby nie aktywne pozyskiwanie środków zewnętrznych, które zasiliły budżet Miasta Przemyśla. Na realizację projektów drogowych w tym czasie Przemyśl pozyskał środki z Unii Europejskiej i innych źródeł zewnętrznych w wysokości 286 mln zł.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl