8.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego

W dniu 8 października br. na przemyskim Rynku odbył się happening poświęcony problemom osób ze schizofrenią. W ramach imprezy, podczas której miały miejsce bardzo interesujące występy artystyczne podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Przemyślu, Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Przemyślu i Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Niewidomych „Start” w Przemyślu, wszyscy uczestnicy przekroczyli symboliczne drzwi jako wyraz solidarności z osobami cierpiącymi na schizofrenię i inne choroby i zaburzenia psychiczne.

Obchody swoją obecnością zaszczycili m.in. Pan Grzegorz Hayder - Zastępca Prezydenta Miasta Przemyśla,  Pan Józef Leja - Przewodniczący Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia Rady Miejskiej w Przemyślu oraz Pan Maciej Kuligowski i Pan Jacek Barket z Podkarpackiego Centrum Zdrowia Psychicznego w Przemyślu.

Organizatorzy akcji składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom happeningu i zapraszają do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji.

 

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl