-6.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dowiedz się więcej o inicjatywie lokalnej - Prezydent Miasta Przemyśla zaprasza na spotkanie

Szanowni Państwo
Mieszkańcy Miasta Przemyśla

Serdecznie zapraszam na otwarte spotkanie w dniu 17 października br. o godz. 14.00 w siedzibie Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej, pl. Berka Joselewicza 1, którego celem będzie przybliżenie Państwu inicjatywy lokalnej – nowego rozwiązania wdrażanego w naszym mieście.

Inicjatywa lokalna, podobnie jak budżet obywatelski pozwala na konkretne zaangażowanie mieszkańców, wspiera sąsiedzką współpracę i  jest przejrzystą formą zarządzania finansami miejskimi. W ramach inicjatywy lokalnej mieszkańcy mogą złożyć wniosek o realizację zadania publicznego w celu wspólnego rozwiązywania istotnych dla siebie spraw.

W trakcie spotkania przekażemy Państwu niezbędne informacje oraz odpowiemy na pytania i wątpliwości. Mam nadzieję, że obok budżetu obywatelskiego, inicjatywa lokalna stanie się skutecznym narzędziem do zrealizowania wielu cennych i ważnych projektów.

Gorąco zachęcam do udziału w spotkaniu.


 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl