-6.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zagłosuj na prof. Marka Bojarskiego Honorowego Obywatela Miasta Przemyśla w plebiscycie „Dżentelmen Roku 2014”

Drodzy Przemyślanie miło nam poinformować, iż prof. Marek Bojarski przemyślanin, Honorowy Obywatel Miasta Przemyśla, Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego zajmuje jedno z czołowych miejsc w Plebiscycie „Dżentelmen Roku 2014” organizowanym przez Gazetę Wrocławską.

Celem Plebiscytu jest wyłonienie w drodze głosowania osoby najbardziej odpowiadającej obrazowi prawdziwego dżentelmena. Organizator głosowania napisał w swoim regulaminie: „Szukamy mężczyzny o wysokiej kulturze osobistej, szlachetnego i dającego przykład swoim zachowaniem i stylem, który odpowiada tej definicji według Czytelników mediów organizatora. Plebiscyt będzie prowadzony na łamach „Gazety Wrocławskiej” oraz na stronie www.gazetawroclawska.pl”

Trwa głosowanie w związku z tym zachęcamy wszystkich Przemyślan do wsparcia przyjaciela Przemyśla, Honorowego Obywatela Wolnego Królewskiego Miasta Przemyśla.

KLIKNIJ, ABY ZAGŁOSOWAĆ

JPGprof. Marek Bojarski przemyślanin, Honorowy Obywatel Miasta Przemyśla, Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl