4.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wojewódzki Sąd Administracyjny oddalił skargi na 2 uchwały Rady Miejskiej w Przemyślu

W dniu 3 października br. do Urzędu Miejskiego w Przemyślu wpłynęły odpisy 2 wyroków sądowych w rozpatrywanych przez Wojewódzki Sąd Administracyjny skargach dotyczących dwóch uchwał Rady Miejskiej z 2013 roku. W obydwu przypadkach WSA oddalił skargę, a dotyczyły one:

• Skargi Daniela Stołowskiego, Andrzeja Zapałowskiego, Małgorzaty Dachnowicz, Mariusza Partyki i Mirosława Majkowskiego na uchwałę Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 13 marca 2013 roku nr 99/2013 w przedmiocie nadania nazwy ulicy.

• Skargi Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na uchwałę Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 10 stycznia 2013 roku nr 2/2013 w przedmiocie ustalenia stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl