7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ZUS zaprasza na "DNI UBEZPIECZONEGO"

Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie serdecznie zaprasza na „Dni Ubezpieczonego”, które odbędą się w dniach od 6 do 10 października 2014 r. w Oddziale oraz w jego ośmiu jednostkach terenowych; w Przeworsku, Jarosławiu, Przemyślu, Mielcu, Tarnobrzegu, Stalowej Woli, Leżajsku i Lubaczowie. Porady, szkolenia - to podstawowe punkty programu przygotowanego na tegoroczne „Dni Ubezpieczonego”. Dla ubezpieczonych to doskonała okazja do odwiedzenia rzeszowskich placówek ZUS.

„Dni Ubezpieczonego” to ciesząca się zainteresowaniem akcja informacyjno-edukacyjna organizowana przez ZUS, która daje ubezpieczonym niepowtarzalną okazję do uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania oraz zapoznania się z prawami i obowiązkami. Podczas tego przedsięwzięcia będą mogli Państwo skorzystać z porad ekspertów, a także założyć konto na Platformie Usług Elektronicznych - pue.zus.pl, aby później bez wychodzenia z domu, mieć wgląd w swoje dane zapisane na indywidualnym koncie. PUE umożliwia 24-godzinny dostęp przez Internet do danych ubezpieczonego i zawiera informacje o ubezpieczeniach, świadczeniach i płatnościach. Daje także możliwość złożenia i odebrania niezbędnych dokumentów oraz rozliczeń składek (ePłatnik).

Przez najbliższy tydzień, od poniedziałku do piątku w godzinach od godziny 9 do 13 na stanowiskach emerytalno-rentowych, zasiłkowych i ubezpieczeniowych będzie można zasięgnąć informacji o obowiązujących przepisach. W związku z edukacyjnym charakterem tej akcji organizowane będą także wykłady, panele dyskusyjne oraz szkolenia dla młodzieży we współpracy z ośrodkami akademickimi i szkołami średnimi.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z „Dni Ubezpieczonego”!

JPGNULL (762,32KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 06-10-2014 09:36
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 25-11-2014 12:54