2 °C
 • PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XII Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

Już po raz dwunasty w dniach 3 i 4 października br. jest organizowany przez Straż Miejską w Przemyślu przy współpracy z Prezydentem Miasta Przemyśla XII Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Roberta Chomy Prezydenta Miasta Przemyśla. Turniej zostanie rozegrany w Hali Sportowej POSiR przy ul. Mickiewicza. W rozgrywkach potwierdziły udział następujące drużyny, które zostały podzielone na grupy.

 

GRUPA A

 1. 13 DYWIZJON TRAŁOWCÓW GDYNIA
 2. IZBA CELNA PRZEMYŚL
 3. 1BATALION CZOŁGÓW ŻURAWICA
 4. 5 BATALION STRZELCÓW  PODHALAŃSKICH  PRZEMYŚL
 5. BIESZCZADZKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ  PRZEMYŚL


GRUPA B

 1. STRAŻ MIEJSKAWARSZAWA
 2. STRAŻ MIEJSKA NOWY SĄCZ
 3. STRAŻ MIEJSKA SOSNOWIEC
 4. STRAŻ MIEJSKA TARNOBRZEG
 5. STRAŻ MIEJSKA PRZEMYŚL

Zespoły w grupie B dodatkowo rywalizują o Puchar Komendanta Straży Miejskiej w Przemyślu. Termin rozgrywek w grupach piątek 3 października w godzinach 8.00 – 17.00. Mecze finałowe sobota 4 października w godzinach  8.30 – 14.00.

 

PDFPobierz Regulamin XII Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

PDFPobierz Terminarz Rozgrywek XII Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl