1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma zaprasza mieszkańców Miasta do udziału w kampanii „Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu”. Celem kampanii jest propagowanie informacji o negatywnych skutkach używania samochodów, przekonanie społeczeństwa do korzystania z alternatywnych środków transportu, promocja transportu publicznego oraz pokazanie, że życie w mieście bez samochodu jest nie tylko możliwe, ale także o wiele zdrowsze i przyjemniejsze.
Wspólnie z tygodnikiem „Życie Podkarpackie” oraz Miejskim Zakładem Komunikacji Sp. z o.o. w Przemyślu planowane są działania:
- promocja życia bez samochodu oraz komunikacji miejskiej na łamach tygodnika w aspekcie ekologicznym,
- 19 września za okazaniem „Życia Podkarpackiego” darmowe przejazdy autobusami,
- 18 września za okazaniem dowodu rejestracyjnego wraz z prawem jazdy darmowe przejazdy autobusami.


Zachęcamy, aby w dniu 22 września br. w ramach „Europejskiego Dnia bez Samochodu” zrezygnować z użytkowania własnych samochodów.Będzie to nie tylko wsparcie kampanii, ale także dowód odpowiedzialności za stan środowiska naturalnego naszego miasta.
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl