4.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PILNE !!! - dot. ZSO2 Informacja w sprawie przekazywania danych do nowego SIO przez dyrektorów szkół podstawowych

Szanowni Państwo Wójtowie, Burmistrzowie, Prezydenci, Starostowie, Marszałkowie,

uprzejmie informujemy, że do szkół została skierowana prośba o przekazanie danych do zmodernizowanego systemu informacji oświatowej (SIO2) – w załączeniu treść komunikatu. W pierwszej kolejności prosimy dyrektorów szkół podstawowych i ogólnokształcących szkół muzycznych I stopnia (za wyjątkiem szkół przyszpitalnych) o przekazanie do 16 września br. danych o uczniach klas I. Komunikat został przekazany drogą mailową oraz umieszczony w strefie dla zalogowanych SIO2 na stronie www.sio.men.gov.pl.

W związku ze spływającymi do MEN sygnałami, że nie do wszystkich szkół dotarła ww. prośba, zwracamy się o wsparcie w przekazaniu jej do szkół i zmobilizowaniu szkół do wykonania zadania. Jednocześnie gorąco namawiamy do uzupełnienia w danych RSPO adresów mailowych wszystkich szkół i placówek oświatowych, pozwoli to nam na bezpośrednie dotarcie do wszystkich jednostek, do których będziemy kierować kolejne prośby.

Z poważaniem,

Zespół SIO

 

DOTNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl