13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uczestnicy Krajowej Konferencji poświęconej problematyce ochrony cmentarzy i mogił wojennych z wizytą w Przemyślu.

W środę 10 września br. w Przemyślu gościli uczestnicy pięciodniowej Krajowej Konferencji poświęconej problematyce ochrony cmentarzy i mogił wojennych. Podczas spotkania w sali narad Urzędu Miejskiego w Przemyślu Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla podczas prezentacji multimedialnej mówił o najciekawszych miejscach, zabytkach i historii Przemyśla zapraszając gości do przyjazdu nie tylko przy okazji takich wydarzeń jak dzisiejsze. W programie pobytu w Przemyślu było zwiedzanie przemyskich nekropolii, podczas którego zostały złożone kwiaty na cmentarzu austrowęgierskim i żołnierzy Polskich poległych w I wojnie światowej na cmentarzu „Zasanie”.  Wraz z Przewodnikiem uczestnicy Konferencji zwiedzali wybrane forty Twierdzy Przemyśl. Wydarzenie zakończy się w piątek 12 września br. zakończą się zarówno obrady, jak i zajęcia warsztatowe w terenie.

JPGUczestnicy Krajowej Konferencji poświęconej problematyce ochrony cmentarzy i mogił wojennych z wizytą w Przemyślu. (2,86MB)

JPGUczestnicy Krajowej Konferencji poświęconej problematyce ochrony cmentarzy i mogił wojennych z wizytą w Przemyślu. (3,69MB)

JPGUczestnicy Krajowej Konferencji poświęconej problematyce ochrony cmentarzy i mogił wojennych z wizytą w Przemyślu. (4,18MB)

JPGUczestnicy Krajowej Konferencji poświęconej problematyce ochrony cmentarzy i mogił wojennych z wizytą w Przemyślu. (2,84MB)

JPGUczestnicy Krajowej Konferencji poświęconej problematyce ochrony cmentarzy i mogił wojennych z wizytą w Przemyślu. (3,55MB)

Opublikował:  | Data publikacji: 10-09-2014 14:21
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-10-2014 09:34