10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

25-lecie działalności Kuchni dla ubogich św. Brata Alberta i bł. Marii Angeli

We wtorek 9 września br. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla - z okazji Jubileuszu 25-lecia działalności – odwiedził Kuchnię św. Brata Alberta i bł. Marii Angeli. Oficjalne uroczystości odbyły się w środę 3 września br., a przewodniczył im J.E. ks. Arcybiskup Józef Michalik.
Każdego dnia z ciepłego posiłku korzystają zarówno mieszkańcy Przemyśla, jak i osoby bezdomne. Prezydent podczas spotkania zapoznał się z warunkami pracy sióstr Felicjanek oraz osób, które wspomagają ich pracę przy przygotowywaniu i wydawaniu posiłków. Na zakończenie wizyty Prezydent wpisał się do Kroniki Pamiątkowej życząc Jubilatce oraz wszystkim zaangażowanym w dzieło pomocy wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia oraz świętowania wielu kolejnych jubileuszy.

JPG25-lecie działalności Kuchni dla ubogich św. Brata Alberta i bł. Marii Angeli

JPG25-lecie działalności Kuchni dla ubogich św. Brata Alberta i bł. Marii Angeli

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl