-0.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na spotkanie z przedstawicielem Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego na Polskę

 

 

 

W dniu 18 września 2014 r. w Instytucie Socjologii Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej, ul. Tymona Terleckiego 2 (sala nr 119, I piętro), o godz. 15.30 rozpocznie się spotkanie, podczas którego przedstawiciel Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkego na Polskę Piotr Bajda zaprezentuje ofertę Funduszu.  

W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli dopytać o szczegóły związane z możliwością aplikowania o środki z Funduszu.
Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji samorządowych z Przemyśla i okolic zainteresowanych współpracą międzynarodową z innymi państwami wyszehradzkimi, ale też z Białorusią czy Ukrainą.  

Wstęp wolny.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z projektem "Wyszehradzki Plac Budowy", zrealizowanym w Przemyślu w roku ubiegłym, a sfinansowanym ze środków Fuduszu. 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl