9.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Puchar Twierdzy Przemyśl w koszykówce

 

 

Stowarzyszenie Regia Civitas wspólnie z partnerami zaprasza do udziału w turnieju koszykówki, który odbędzie się w najbliższy weekend (12-14 września) w przemyskiej hali sportowej. Turniej odbędzie się w ramach realizowanego mikroprojektu "Mosty współpracy - sport i rekreacja dzieci i młodzieży w obszarach przygranicznych" i jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, który jest jest realizowany w ramach projektu parasolowego pn. Promocja wspólnego dziedzictwa historyczno-kulturalnego Polski i Ukrainy – „Twierdzy Przemyśl” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w tamach programu Polska Białoruś Ukraina.

100- lecie walk o Twierdzę Przemyśl

  •  Turniej koszykówki chłopców rocznik 2000 i młodsi
  • Niedźwiadki Hensfort Przemyśl
  •  Przemyśl –Hala POSiR ul.Mickiewicza
  • Zakwaterowanie- Hotel Albatros*** od kolacji 11 września 2014
  •  Wyżywienie-śniadania i kolacje-hotel Albatros, obiady-Hala POSiR
  • Przepisy gry:

-każdy z zespołów rozgrywa 5 meczy
-grupy A i B po cztery zespoły-gry każdy z każdym
-półfinały na krzyż- 1A z 2B, 2A z 1B, 3A z 4B, 4A z 3B
-finały o miejsca
-czas gry 4x8 minut czystej gry
-pozostałe przepisy zgodnie z PZKosz dla kategorii kadeta

 

PLAN TURNIEJU


Piątek 12.09.2014
9.00-Niedźwiadki Hensfort Przemyśl- Wisła Kraków
10.25-ŻAK Żory- Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola
11.50-MKS Zabrze-Górnik Wałbrzych
13.15-Reprezentacja Lwowa-SPK Białystok
15.00-Wisła Kraków -MKS Zabrze
16.25-ŻAK Żory-Reprezentacja Lwowa
17.40 -Uroczyste otwarcie turnieju
18.15 -Niedźwiadki Hensfort Przemyśl-Górnik Wałbrzych
19.40-Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola-SPK Białystok


Sobota 13.09.2014
9.00-Górnik Wałbrzych-Wisła Kraków
10.25-ŻAK Żory -SPK Białystok
11.50-Niedźwiadki Hensfort Przemyśl-MKS Zabrze
13.15-Reprezentacja Lwowa-Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola
15.00-Mecz o miejsca 5-8
16.25-Mecz o miejsca 5-8
17.50-Mecz o miejsca 1-4
19.15-Mecz o miejsca 1-4


Niedziela 14.09.2014
8.30-Mecz o miejsca 7-8
9.55-Mecz o miejsca 5-6
11.20-Mecz o miejsca 3-4
12.45-Mecz o miejsca 1-2
14.00-Zakończenie turnieju