-6.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uruchamiamy opłatomaty.

Informujemy,  że od 18 sierpnia br. opłat na rzecz Gminy Miejskiej Przemyśl można dokonywać - oprócz dotychczas dostępnych form - za pośrednictwem kas automatycznych, które są zlokalizowane w budynkach Urzędu Miejskiego w Przemyślu  Rynek 1 i przy ul. Wodnej 11. Odbywa się to bez dodatkowych opłat i prowizji.

W kasach automatycznych można płacić gotówką oraz kartą płatniczą. Za pomocą kart płatniczych można regulować płatności również w kasach Urzędu.  Kasa automatyczna w budynku głównym Urzędu Rynek 1 czynna będzie do godz. 21.30  a w budynku przy ul. Wodnej 11 w godzinach urzędowania.

 

Lista tytułów płatności w kasach automatycznych:
1. Podatek od nieruchomości
2. Podatek rolny, leśny, łączne zobowiązanie pieniężne
3. Opłata od posiadania psów
4. Opłata za gospodarowanie odpadami
5. Rejestracja pojazdu
6. Wydanie prawa jazdy
7. Inne opłaty komunikacyjne
8. Wieczyste użytkowanie gruntów Gminy
9. Czynsz dzierżawny Gminy
10. Opłata skarbowa
11. Mandaty karne kredytowane
12. Opłata za usługi geodezyjno-kartograficzne

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl