2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XIX Amatorskie Mistrzostwa Podkarpacia w Kolarstwie Górskim „Family Cup” 2014 w Przemyślu

Po kilku latach nieobecności powracają do Przemyśla Amatorskie Mistrzostwa w Kolarstwie Górskim "Family Cup 2014". Impreza składa się z cyklu 16 imprez, organizowanych w różnych rejonach Polski. Wystartować może każdy, zarówno profesjonalista, jak i amator, warunkiem jest posiadanie roweru, kasku i chęci. Dzięki umowie z Polskim Związkiem Kolarskim zawody posiadają oficjalny status Amatorskich Mistrzostw Polski, a zwycięzca finału otrzymuje koszulkę Mistrza Polski Amatorów w swojej kategorii wiekowej.

 

Data zawodów: 10 sierpnia 2014r. (niedziela)

Godzina startu: 11:15 (start najmłodszej kategorii wiekowej)

Miejsce startu: Przemyśl -> Zniesienie (rejon górnej stacji wyciągu narciarskiego)

Zapisy: Formularz zgłoszeniowy (kliknij, aby wypełnić)

Swoje uczestnictwo można zgłosić również, poprzez e-mail: (podać należy: imię i nazwisko, datę urodzenia i adres zamieszkania z kodem pocztowym, każdej ze startujących osób. Warto też przesłać numer kontaktowy).
Zapisy przyjmowane są do piątku, 8 sierpnia, do godz. 18-tej oraz w biurze zawodów , w dniu imprezy, w godz. 8:00 – 10:30.

Wpisowe:
do 10 lat (rocznik 2004 i młodsi) – za darmo
11 - 17 lat (roczniki 2003 – 1997) – 15 zł
18 i więcej lat (rocznik 1996 i starsi) – 30 zł
Wpisowe zawiera: organizację imprezy, ubezpieczenie, posiłek regeneracyjny. Pobierane będzie w biurze zawodów, przy wydawaniu numerów startowych.

Uwaga! Każda osoba startująca będzie wyposażona w CHIP, dzięki któremu będzie możliwy elektroniczny pomiar czasu. Będzie on wydawany w zamian za dokument tożsamości lub kaucję w wysokości 50zł.

Reulamin zawodów

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl