2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dwa tygodnie z atrakcjami XIV Lata Salezjańskiego

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki "Zamek" oraz Parafia Św. Józefa Salezjanie po raz czternasty zapraszają na wydarzenia "Salezjańskiego Lata ". Koncert inauguracyjny VERBA ET VOCES w wykonaniu Zespołu Muzyki Dawnej Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy odbędzie sięj uż 21 lipca w kościele oo. Franciszkanów. Dyrektorem Festiwalu jest Renata Nowakowska, a Dyrektor Artystycznym jak zwykle Tomasz Ślusarczyk.

Zapraszamy do zapoznania się z programem i udziału w kolejnych koncertach i innych wydarzeniach, które będą się odbywać w przemyskich świątyniach i na Zamku Kazimierzowskim do 8 sierpnia.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl