-4.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Trwa rekrutacja uzupełniająca do szkół ponadgimnazjalnych

Po zamknięciu etapu  potwierdzania przez uczniów woli podjęcia nauki,  w przemyskich szkołach ponadgimnazjalnych pojawiły się wolne miejsca . Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://podkarpacie.edu.com.pl/Kandydat/kseon.php, w zakładce „Wolne miejsca”.

Obecnie trwa rekrutacja uzupełniająca. Uczniowie mogą składać podania w terminie do 9 lipca br. do godz. 15.00. Lista  kandydatów zakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym zostanie opublikowana przez szkoły 10 lipca br. do godz. 9.00. Podobnie jak w rekrutacji podstawowej,  również w postępowaniu uzupełniającym należy potwierdzić chęć podjęcia nauki w szkole – przynosząc oryginały dokumentów w terminie  do 10 lipca br. do godz. 14.00.

Pod wskazanym wyżej adresem w zakładce „Progi punktowe” można znaleźć szczegółową informację o minimalnych i maksymalnych punktach uczniów przyjętych w rekrutacji podstawowej do poszczególnych oddziałów szkolnych.  

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl