12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Kabaretowe Wakacje z Duchami”

11 lipca 2014 r. (piątek), godz. 21.30 (wstęp od godz. 20.00)

Cykliczna, ogólnopolska impreza, podczas której występują najlepsze polskie kabarety. Na zakończenie tegorocznej edycji, która odbędzie się na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu wystąpi zespół Budka Suflera. Aby zdobyć wejściówkę i zobaczyć ten spektakl na żywo wystarczy odwiedzić strony: www.kultura.przemysl.pl lub www.rpo.podkarpackie.pl i wziąć udział w losowaniu. Konkurs trwa do 7 lipca. 


(Zamek Kazimierzowski) – wstęp za wejściówkami
Organizatorzy: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

 

Uwaga! Informujemy, że ze względu na prace przygotowawcze przed imprezą w godzinach popołudniowych i wieczornych w dniu 11 lipca mogą nastąpić wyłączenia z ruchu kołowego ulic w pobliżu Zamku Kazimerzowskiego. W związku z godziną rozpoczęcia "Kabaretowych Wakacji z duchami", a następnie koncertu "Budki Suflera", informujemy również o jej przedłużeniu do godzin nocnych, prosząc o wyrozumiałość mieszkańców miasta. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.

Widzów "Kabaretowych Wakacji z duchami" bardzo prosimy o zabranie ze sobą kurtek przeciwdeszczowych, peleryn na wypadek deszczu - nie parasoli!

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 04-07-2014 14:48
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 18-07-2014 10:55