17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wielki Piknik Rodzinny Szkoły Podstawowej nr 5

14 czerwca odbył się Wielki Piknik Rodzinny zorganizowany przez SP5. Imprezę rozpoczęła pani dyrektor Małgorzata Ziober. Przywitała serdecznie gości, rodziców i uczniów. Wszystkim życzyła wspaniałej zabawy. Na piknik przybyła  przedstawicielka Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Przemyślu – pani kierownik Monika Kozak.

Atrakcji było co nie miara: gry i zabawy sportowe, dmuchańce, występy, tańce, malowanie twarzy, pokaz ratownictwa medycznego, egzamin na kartę rowerową i wiele innych. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Trudno byłoby rozejść się do domów i porzucić tak wspaniałą zabawę, ale … spadł deszcz.

Główną organizatorką pikniku i koordynatorką wszelkich atrakcji była pani Agata Podgórska.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl