13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Turniej Piłki Nożnej "SALOS"

W dniach 11 i 14 czerwca na boisku Salezjańskim odbyły się dwa turnieje piłki nożnej. W pierwszym rywalizowały przemyskie podstawówki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Salezjańskich Mirosława Gajdy i Przewodniczącego Zarządu Osiedla Salezjańskiego Macieja Kamińskiego.  W turnieju wzięło udział blisko 100 zawodników. Rozgrywki były rozgrywane systemem grupowym, następnie półfinały i mecz o miejsca.

Organizatorami turnieju byli: Salos Przemyśl, Zespół Szkół Salezjańskich, Zarząd Osiedla "Salezjańskie"

Wyniki - Klasyfikacja

1 miejsce SP11
2 miejsce SP15
3 miejsce SP 5
4 miejsce SP 16
5 miejsce SP 4
6 miejsce SP 1

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Adam Rojek.
Najlepszy zawodnik Miłosz Gierczak.

W sobotę 14 czerwca br. rozegrany turniej miał rangę wojewódzką wystąpiło 6 zespołów w roczniku 2004 ( kategoria Żak) podzielone na dwie grupy. W Turnieju o Puchar Przewodniczącego Zarządu Osiedla Macieja Kamińskiego i Prezesa Salos Przemyśl wystąpiło ponad 100 zawodników, a sam turniej który przebiegał w deszczowej atmosferze udało się szczęśliwie ukończyć. Najlepsi zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi: sprzętem sportowym, piłkami, pucharem, o słodyczami.
Najlepszym Bramkarzem został Jakub Chomik z Salosu Przemyśl

Turniej odbył się dzięki Marszałkowi Województwa Podkarpackiego, Prezydentowi Miasta Przemyśla, Przewodniczącego Zarządu Osiedla Macieja Kamińskiego, który został z organizowany Przez Salos Przemyśl i Zarząd Osiedla "Salezjańskie"

Sędziami turnieju byli: Zbigniew Kamiński, Rafał Głuszko, Kamil Zapotocki, Wojciech Kamiński, Grzegórz Król, Marcin Czajkowski.

JPGTurniej Piłki Nożnej "SALOS"

JPGTurniej Piłki Nożnej "SALOS"

JPGTurniej Piłki Nożnej "SALOS"

JPGTurniej Piłki Nożnej "SALOS"

Opublikował:  | Data publikacji: 16-06-2014 14:18
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 21-08-2014 11:26