13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Turniej Piłki Nożnej "SALOS"

W dniach 11 i 14 czerwca na boisku Salezjańskim odbyły się dwa turnieje piłki nożnej. W pierwszym rywalizowały przemyskie podstawówki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Salezjańskich Mirosława Gajdy i Przewodniczącego Zarządu Osiedla Salezjańskiego Macieja Kamińskiego.  W turnieju wzięło udział blisko 100 zawodników. Rozgrywki były rozgrywane systemem grupowym, następnie półfinały i mecz o miejsca.

Organizatorami turnieju byli: Salos Przemyśl, Zespół Szkół Salezjańskich, Zarząd Osiedla "Salezjańskie"

Wyniki - Klasyfikacja

1 miejsce SP11
2 miejsce SP15
3 miejsce SP 5
4 miejsce SP 16
5 miejsce SP 4
6 miejsce SP 1

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Adam Rojek.
Najlepszy zawodnik Miłosz Gierczak.

W sobotę 14 czerwca br. rozegrany turniej miał rangę wojewódzką wystąpiło 6 zespołów w roczniku 2004 ( kategoria Żak) podzielone na dwie grupy. W Turnieju o Puchar Przewodniczącego Zarządu Osiedla Macieja Kamińskiego i Prezesa Salos Przemyśl wystąpiło ponad 100 zawodników, a sam turniej który przebiegał w deszczowej atmosferze udało się szczęśliwie ukończyć. Najlepsi zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi: sprzętem sportowym, piłkami, pucharem, o słodyczami.
Najlepszym Bramkarzem został Jakub Chomik z Salosu Przemyśl

Turniej odbył się dzięki Marszałkowi Województwa Podkarpackiego, Prezydentowi Miasta Przemyśla, Przewodniczącego Zarządu Osiedla Macieja Kamińskiego, który został z organizowany Przez Salos Przemyśl i Zarząd Osiedla "Salezjańskie"

Sędziami turnieju byli: Zbigniew Kamiński, Rafał Głuszko, Kamil Zapotocki, Wojciech Kamiński, Grzegórz Król, Marcin Czajkowski.

JPGTurniej Piłki Nożnej "SALOS" (2,15MB)

JPGTurniej Piłki Nożnej "SALOS" (1,88MB)

JPGTurniej Piłki Nożnej "SALOS" (2,46MB)

JPGTurniej Piłki Nożnej "SALOS" (1,71MB)

Opublikował:  | Data publikacji: 16-06-2014 14:18
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 21-08-2014 11:26