10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Letnie warsztaty dla dzieci i młodzieży

Słońce czy deszcz - będzie w Przemyślu alternatywa dla nudy i komputera.
Fundacja Kresowe Centrum Nauki i Rozwoju „Perła Galicji” we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Wschodnioeuropejską oraz organizacjami pozarządowymi proponuje ciekawe lato w Przemyślu dla dzieci i młodzieży.

Świetnie wyposażone pracownie i laboratoria uczelni, bogate zaplecze przemyskich szkół i firm oraz pasja i entuzjazm działaczy organizacji i wolontariuszy gwarantują dzieciom rozwojowe i emocjonujące spędzanie czasu w gronie rówieśników.
Każdy tydzień zapewnia inny rodzaj doświadczeń i atrakcji. Pierwszy tydzień wakacji - dni Młodego Odkrywcy to ciekawe eksperymenty z różnych dziedzin, kolejny to spotkania z kulturami kontynentów, czyli tydzień Światowca, w następnym Tygodniu Lidera mamy rozwój kompetencji społecznych, poprzez zabawę. W program każdego dnia wpleciona minimum godzina zajęć z językiem angielskim, zajęcia rekreacyjne i sportowe.

Interdyscyplinarna oferta dla dzieci i młodzieży zapewni też komfort rodzicom, którzy nie dysponują wystarczającą ilością czasu, aby zapewnić opiekę i zajęcia dla dzieci w całym okresie wakacyjnym.

Więcej informacji na stronie internetowej fundacji www.perlagalicji.pl oraz pod numerem telefonu 607 202 940

 

Opublikował:  | Data publikacji: 10-06-2014 11:54
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 25-11-2014 12:26