11.8 °C
×

OLDBOYS Czuwaj wicemistrzami Polski w piłce ręcznej.

W III Mistrzostwach Polski Masters w Piłce Ręcznej rozgrywanych w Pabianicach drużyna  OLDBOYS Czuwaj zajęła II miejsce w Kategorii M +45.

W tym roku do rywalizacji przystąpiło aż 23 zespoły, które zostały podzielone na trzy kategorie wiekowe.
Kobiety  rywalizowały w kategorii +33, z kolei mężczyźni zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe +35 oraz +45.

Na mistrzostwach można było  zobaczyć łódzkich olimpijczyków z Montrealu. Obecni byli  Zygfryd Kuchta, Andrzej Szymczak, Włodzimierz Wachowicz i Grzegorz Kosma.

Nasza drużyna wystartowała po raz trzeci w mistrzostwach w kategorii M +45. Rywalizacja zespołów była bardzo zacięta, świadczą o tym wyniki  spotkań. Do złota zabrakło nam sportowego szczęścia. Bardzo się cieszymy z kolejnego medalu, takie wyniki motywują i dodają wiary. Piszemy dalszą historię przemyskiej piłki ręcznej. Dziękujemy naszym sponsorom, którzy zawsze nas wspierają - Kazimierz Wiśniowski

OLDBOYS Czuwaj : Lwy Jasia Łaziska 5-6

Najlepsza siódemka: Tomasz Butryński (Włókniarz Pabianice), Jerzy Garpiel (SDFPKraków), Krzysztof Płonka (Lwy Jasia), Kazimierz Wiśniowski (Czuwaj Przemyśl) , Donat Czujkowski (Masters Warszawa), Sławomir Faustman (Zagłębie Lubin), Artur Rykaczewski (Szczecin).

Królem strzelców z 26 bramkami został Włodzimierz Stawicki (Włókniarz Pabianice, a MVP Mistrzostw Andrzej Olszówka (Lwy Jasia Łaziska)

Do siódemki turnieju III Mistrzostw Polski Masters w kategorii M + 45 został wybrany Kazimierz Wiśniowski