6.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zakończenie postępowania w sprawie nieuprawnionego udostępnienia danych osobowych

Zakończone zostało postępowanie wyjaśniające w sprawie nieuprawnionego udostępnienia danych osobowych jednemu z przemyskich przedszkoli niepublicznych. Potwierdziło ono podejrzenie, że źródłem naruszenia obowiązujących procedur bezpieczeństwa i udostępnienia danych osobowych, był jeden z pracowników Urzędu Miejskiego. Po złożeniu wyjaśnień złożył rezygnację i z dniem 30 maja br. rozwiązany został z nim stosunek pracy.

Niezależnie od postępowania wyjaśniającego, zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, jak wspominał w swoim oświadczeniu Prezydent Miasta, zostało skierowane do Prokuratury Rejonowej w Przemyślu.

 

Witold Wołczyk
Rzecznik Prasowy
Urząd Miejski w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl