8.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zwycięskie Zawody Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego

K O M U N I K A T

 

 PODKARPACKIEJ OLIMPIADY TENISA STOŁOWEGO

ELIMINACJE MIASTA PRZEMYŚLA - 2013 r.

wyniki zawodów rozegranych  w dniu  18.05.2014 r. w  Przemyślu.

 

Dziewczęta do lat 13 (ur.2001 i młodsze)

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub

1

STACHNIAK

MARTYNA

2003

NURT PRZEMYŚL

2

SAS

JUSTYNA

2001

NURT PRZEMYŚL

3

HAJDUK

MARTYNA

2004

NURT PRZEMYŚL

4

ŚWIERZYŃSKA

MILENA

2004

MDK PRZEMYŚL

5

SYCZ

JULIA

2004

NURT PRZEMYŚL

6

HATAŚ

ZUZANNA

2004

NURT PRZEMYŚL

7

KUSZYK

WIKTORIA

2003

NURT PRZEMYŚL

 

 

Chłopcy do lat 13 (ur.2001 i młodsi)

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub

1

BOCHNACKI

FILIP

2002

NURT PRZEMYŚL

2

KRZYSIK

OLAF

2002

NURT PRZEMYŚL

3

KRZYSIK

OSKAR

2001

NURT PRZEMYŚL

4

SAS

KAMIL

2001

NURT PRZEMYŚL

5-6

HALIK

DAMIAN

2003

NURT PRZEMYŚL

 

WIĄCEK

JAKUB

2002

NURT PRZEMYŚL

7-8

WOŚ

KRZYSZTOF

2003

NURT PRZEMYŚL

 

ZABRONI

GRZEGORZ

2002

MDK PRZEMYŚL

9-12

WOJCIECHOWSKI

KACPER

2001

NURT PRZEMYŚL

 

WŁODYKA

MICHAŁ

2002

MDK PRZEMYŚL

 

KALISZCZAK

GRACJAN

2002

MDK PRZEMYŚL

 

ŻÓŁKIEWICZ

KAMIL

2002

NURT PRZEMYŚL

13-14

WITYK

PAWEŁ

2002

NURT PRZEMYŚL

 

DOBOSZ

FILIP

2002

MDK PRZEMYŚL

15-16

NODŻAK

GRACJAN

2005

NURT PRZEMYŚL

 

NODŻAK

WIKTOR

2004

NURT PRZEMYŚL

17-18

KUSZYK

ADRIAN

2001

NURT PRZEMYŚL

 

HATAŚ

HUBERT

2006

NURT PRZEMYŚL

 

 

Dziewczęta 14-16 lat (ur.1998-2000)

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub

1

SOCHAŃ

WIKTORIA

1998

MDK PRZEMYŚL

2

BRZUCHACZ

JOANNA

1999

NURT PRZEMYŚL

 

 

Chłopcy 14-16 lat (ur.1998-2000)

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub

1

KIELAR

ŁUKASZ

1999

NURT PRZEMYŚL

2

ŻÓŁKIEWICZ

ADRIAN

1999

NURT PRZEMYŚL

3

NOREJKO

KAMIL

2000

MDK PRZEMYŚL

4

LEWICKI

KRYSTIAN

1999

NURT PRZEMYŚL

5-6

ŚWIERZYŃSKI

WIKTOR

2000

MDK PRZEMYŚL

 

KURAŚ

TOMASZ

1999

MDK PRZEMYŚL

7-8

KRÓL

WOJCIECH

1999

NURT PRZEMYŚL

 

SYKAŁA

KAROL

1999

NURT PRZEMYŚL

9

ŚLIWIŃSKI

DAWID

1999

 PRZEMYŚL


 

 

 

KOBIETY 17-19 lat (ur.1995-1997)

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub

1

KICZOR

ANNA

1997

NURT PRZEMYŚL

2

WRÓBEL

MAGDALENA

1997

NURT PRZEMYŚL

 

Mężczyźni 17-19 lat (ur.1995-1997)

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub

1

WOJTOWICZ

NORBERT

1997

MDK PRZEMYŚL

 

Kobiety  pow. 55 lat

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub

1

MAJER

DANUTA

 

ZSEiO PRZEMYŚL

 

Mężczyźni  20-39 lat (ur.1975-1994)

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub

1

HUMENIUK

MACIEJ

 

PRZEMYŚL

2

HUMENIUK

KRZYSZTOF

 

PRZEMYŚL

 

Mężczyźni  40-55 lat (ur.1958-1973)

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub

1

BLAT

PIOTR

 

NURT PRZEMYŚL

2

KICZOR

WOJCIECH

 

NURT PRZEMYŚL

3

ŚLIWIŃSKI

ARTUR

 

PRZEMYSL

 

Mężczyźni pow. 55 lat (ur.1957 i starsi)

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub

1

SKOCZYLAS

KAZIMIERZ

 

NURT PRZEMYŚL

2

ŻYRO

PAWEŁ

 

NURT PRZEMYŚL

3

PŁAWIAK

TADEUSZ

 

PRZEMYŚL

4

KAZNOWSKI

RYSZARD

 

PRZEMYŚL

 

 

Sędzia Główny

                                         Zbigniew Węcław

Żródło: MLKS NURT

 

Organizatorzy: MLKS NURT” – Urząd Miejski Wydział Edukacji i Sportu  – POSiR.

Kwalifikacje do zawodów wojewódzkich uzyskali zajmujący 1 i 2 miejsca.

Najlepsi za I miejsce otrzymali puchary, medale i dyplomy, II-III miejsca medale i dyplomy ufundowane przez Urząd Miejski w Przemyślu.

W zawodach startowało ponad 40 osób, Najmłodsi zawodnicy zawodów: Łukasz Hajduk i Kamil Bochnacki

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL