7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jubileusz 20-lecia Przemyskiego Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących

W piątek 23 maja br. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla wziął udział w uroczystości z okazji Jubileuszu Przemyskiego Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących "Podkarpacie". Sala widowiskowa Centrum Kulturalnego w Przemyślu zgromadziła wszystkich członków, wieloletnich działaczy i sympatyków Klubu. Podczas wydarzenia wręczone zostały medale oraz okolicznościowe, jubileuszowe odznaczenia. Robert Choma w imieniu samorządu i mieszkańców Przemyśla podziękował za dwie dekady aktywnego włączania się w życie Miasta. Życzył wielu kolejnych jubileuszy oraz wszelkiej pomyślności w realizacji wyzwań w życiu prywatnym i zawodowym wszystkim członkom Klubu oraz ich rodzinom. Na pamiątkę tej uroczystości przekazał okolicznościowy grawerton z dedykacją i życzeniami.
Prezydent otrzymał specjalne podziękowania za udzieloną pomoc w promowaniu idei rozwoju sportu wśród osób z niepełnosprawnością wzroku w województwie podkarpackim oraz okolicznościową odznakę.

JPGJubileusz 20-lecia Przemyskiego Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących (fot. J. Artymowicz)

JPGJubileusz 20-lecia Przemyskiego Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących (fot. J. Artymowicz)

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl