2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Marsz dla Życia i Rodziny

Tegoroczny Marsz dla Życia i Rodziny w Przemyślu odbędzie się pierwszego czerwca.

Rozpocznie się Mszą świętą w Archikatedrze Przemyskiej o godz. 11.30. Następnie uczestnicy przejdą ulicami: Katedralną, Asnyka, Rynek, Kazimierza Wielkiego i Franciszkańską pod pomnik Jana Pawła II, aby zawierzyć się temu wielkiemu obrońcy życia. Na Placu Niepodległości zaplanowany jest piknik rodzinny trwający do godzin wieczornych. W programie występy zespołów młodzieżowych i dziecięcych, konkursy sportowe i plastyczne, rozstrzygnięcie konkursu literackiego oraz finał rodzinnej gry miejskiej. Gościem specjalnym jest Paweł Zuchniewicz, autor licznych książek o Papieżu z Polski.

Dzień wcześniej w Domu Katolickim „ROMA” przy ul. Grodzkiej odbędzie się sesja na temat problemu niepłodności małżeńskiej. Sesja rozpocznie się o godz. 17.00 wykładem „Naprotechnologia – szczegółowa diagnostyka i leczenie niepłodności”, który przeprowadzi dr Maciej Barczentewicz lekarz specjalista ginekolog położnik z Lublina.

 

JPGMarsz dla Życia i Rodziny - plakat.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl