9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyśl może zostać najmilszym miastem w Polsce. Zagłosuj!

Jeszcze tylko do 24 maja br. można oddawać swoje głosy w akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”. Na trzy dni przed zakończeniem pierwszego etapu Przemyśl znajduje się na 4 - 5 miejscu, do kolejnej rundy przechodzą trzy miasta z największą liczbą "przytuleń". Aby wziąć udział  w akcji, rejestrujemy się na stronie http://www.fioletowastrona.pl/ lub korzystamy ze specjalnej aplikacji (www.facebook.com/MilkaPolska) albo używamy aplikacji mobilnej dostępnej na platformach iOS, Windows, Android używając do tego adresu e-mail lub konta na Facebooku. 

„Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” ma charakter ogólnopolski. Do udziału w wyborze najmilszego z 913 polskich miast organizatorzy zapraszają wszystkich. W akcji każde z miast ma równe szanse, niezależnie od wielkości czy walorów turystycznych: Wierzymy, że w całym kraju jest mnóstwo ludzi, którzy kierują się w życiu pozytywnymi emocjami i którzy chętnie zainspirują innych do bycia milszym dla otoczenia. Pragniemy także ośmielić tych, którzy zapomnieli o tym, jak cudowną moc może mieć uśmiech oraz przyjacielski gest. (...) Miejsca, które kochamy stają się magiczne, gdy jesteśmy dla siebie serdeczni, uśmiechamy się i przytulamy.

Nie ważne jest wtedy, czy mieszkamy w wielkiej aglomeracji, czy w małym miasteczku, bo to ludzie worzą atmosferę i wyjątkowość miejsca. W akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” będziemy szukać najmilszego miasta w Polsce, czyli takiego, w którym mieszkają życzliwi, uśmiechnięci, mili i otwarci ludzie. A w dodatku są tacy nie od święta czy na pokaz, ale na co dzień, bezinteresownie.

Dla nas najważniejsza nie jest sprawna komunikacja miejska, dobrze funkcjonujące samorządy czy ciekawa oferta
kulturalna miasta, ale ludzie, mieszkańcy miast i relacje jakie między nimi panują. Dzięki naszej zabawie chcemy przekonać Polaków, że to, czy miejsce, w którym mieszkają można uznać za miłe i przyjazne, czy chce się być jego częścią, zależy od nich samych oraz od ich codziennych zachowań wobec innych.

 

 

JPGNULL (45,24KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 22-05-2014 10:03
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 18-07-2014 10:47