MEDAL NA MISTRZOSTWACH POLSKI W BADMINTONIE DLA PRZEMYŚLA !

PIERWSZY INDYWIDUALNY MEDAL NA MISTRZOSTWACH POLSKI W BADMINTONIE DLA PRZEMYŚLA !!!!!!!!!!

Po sukcesie w Drużynowych Mistrzostwach Polski badmintoniści Aktywnej Piątki Przemyśl pojechali podbijać Kępno na Indywidualne Mistrzostwa Polski U-15 w składzie Michał Bienia , Daniel Knap , Norbert Świerk .

W koronnej kategorii , grze pojedynczej chłopców brązowym medalistą ( III MIEJSCE ) został Norbert Świerk pokonując w fantastycznym stylu M.Gomołę z Płocka 2;0 , J.Lewandowskiego z Częstochowy 2;0 , M.Matysiaka z Zalesia Górnego 2;0 . W półfinale Norbert spotkał się z mistrzem Polski z zeszłego roku , nieznacznie ulegając w stosunku 1;2. Jest to fantastyczny wynik , który został zauważony przez trenera kadry Polski Damiana Pławeckiego i według słów trenera kadry Norbert , może liczyć na powołanie do reprezentacji Polski.

Bardzo bliscy medalu byli debliści Michał Bienia i Daniel Knap zajmując V miejsce w turnieju. Debel N,Świerk/K.Michałek uplasował się na 9 miejscu przegrywając wejście do ósemki z parą , która wygrała cały turniej. Singliści D.Knap i M.Bienia zajmując 9 miejsce zapewnili Aktywnej Piątce palmę pierwszeństwa w klasyfikacji klubowej.

 

Źródło: UKS Aktywna Piątka

JPGNULL (498,05KB)

JPGNULL (486,13KB)

Opublikował(a):  Data publikacji: 20-05-2014 14:54 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 21-05-2014 08:37

Na skróty