17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koncert z okazji kanonizacji Papieża Jana Pawła II

Kanonizacja Papieża Jana Pawła II była niezwykle ważnym wydarzeniem z  tej okazji 27 kwietnia 2014r. na Placu Niepodległości odbyła się uroczystość zatytułowana  Kanonizacyjny Taniec Uwielbienia – z Audiencją u Świętego Jana Pawła II. Uroczystość została przygotowana przez Szkołę Podstawową nr 11 im. Henryka Jordana w Przemyślu, Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej oraz Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.

Uroczystość rozpoczął biskup Adam Szal, który  ciepło   powitał  wszystkich zebranych  i   powiedział kilka słów wspomnień o Świętym Janie Pawle II.

W pierwszej części zgromadzeni na placu zostali zaproszeni  przez księdza Tadeusza Białego do radosnego tańca, a drugą część wypełnił koncert w wykonaniu uczniów ze Szkół Podstawowych     nr 1,4,5,6,11,14,15,16,17, Gimnazjum nr 3 , Państwowej Szkoły Muzycznej oraz dzieci   z Przedszkola nr 3 i z Przedszkoli prowadzonych przez  Siostry   Felicjanki oraz dzieci z Centrum Piosenki Dziecięcej przy Szkole Podstawowej nr 15 w Przemyślu.

Tańcem i śpiewem przemyskie dzieci złożyły hołd wielkiemu Polakowi Janowi Pawłowi II.  Przemyślanie poprzez udział  w koncercie pokazali  jak ważny był i wciąż jest dla wszystkich Ojciec Święty. 

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl