9.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Czytam, bo lubię" ... już po raz dziewiąty!

Już po raz dziewiąty, w Gimnazjum nr 3, spotkali się młodzi entuzjaści czytania, aby wziąć udział w konkursie "Czytam, bo lubię". Konkurs organizowany jest z okazji Światowego Dnia Książki. Zadaniem uczestników jest zaprezentowanie swojej ulubionej książki i zachęcenie innych do jej przeczytania. W tegorocznej edycji jury najwyżej oceniło wystąpienie Julii Kurcz, uczennicy Gimnazjum nr 3, która opowiedziała o książce pt. "Tam. gdzie spadają anioły". II miejsce zajęła Patrycja Pacławska z Gimnazjum w Grochowcach, a miejsce III przyznano Kai Figlarskiej z Gimnazjum nr 5. Wyróżniona zastała Katarzyna Sadowska z Gimnazjum nr 1.

W jury zasiadły: pani Alicja Lasko - była nauczycielka szkoły i jednocześnie inicjatorka i wieloletnia organizatorka konkursu, pani Anna Załęska - nauczycielka z Gimnazjum nr 1 i pani Katarzyna Paczkowska ze szkolnej biblioteki. Konkurs zorganizowały polonistki: pani Ewa Darasz i pani Lubomira Stepan.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl