-6.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Minister Pracy i Polityki Społecznej gościem Prezydenta Miasta Przemyśla

W dniu 19 maja br. w Przemyślu gościł Władysław Kosiniak-Kamysz Minister Pracy i Polityki Społecznej. Jednym z punktów wizyty było spotkanie ze studentami i udział w debacie pod nazwą „2014 Rok Młodych na Rynku Pracy” w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Minister odwiedził również Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży i Hufiec Pracy OHP. Podczas spotkania z Robertem Chomą Prezydentem Miasta Przemyśla rozmawiano między innymi na temat rynku pracy zarówno w mieście, jak i powiecie, a uczestnikami spotkania byli również Jan Pączek Starosta Powiatu Przemyskiego oraz Jan Bury Poseł na Sejm RP.

Podopieczni Domu Pomocy Społecznej Lipowica przygotowali z okazji odwiedzin ministra w tej placówce program artystyczny.

JPGMinister Pracy i Polityki Społecznej gościem Prezydenta Miasta Przemyśla (fot. Rafał Porada)

JPGMinister Pracy i Polityki Społecznej gościem Prezydenta Miasta Przemyśla (fot. Rafał Porada)

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl