0 °C
 • PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Gospodarka

 • 1200x900-01.jpeg 15. edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 26-11-2019 10:26

  W związku z dużym zainteresowaniem Konkursem Mikroprzedsiębiorca Roku 2019 organizatorzy przedłużyli termin nadsyłania zgłoszeń do 1 grudnia 2019 roku. Konkurs skierowany jest do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro. Celem Konkursu jest promocja nowoczesnych inicjatyw, które wyróżnia nie tylko efektywność, ale również zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność.

 • pwik opony gł.png Nie zmieniłeś jeszcze opon na zimowe? Od czwartku wymienisz je PWiK-u! Tanio, szybko i solidnie. ZAPRASZAMY! 20-11-2019 11:38

  Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Przemyślu ma zaszczyt poinformować, że od  czwartku, 21 listopada 2019 roku, rozszerza zakres usług o wymianę opon samochodowych. Usługa jest świadczona na terenie Oczyszczalni Ścieków przy ul. Piaskowej 22 w Przemyślu.

 • mbr-738x522.jpeg Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II – skorzystaj z pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej 20-11-2019 13:23

  O pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą ubiegać się osoby niezatrudnione oraz niewykonującego innej pracy zarobkowej należące do jednej z poniższych grup:

 • Zaproszenie forum gł.jpeg Weź udział w V Transgranicznym Forum Turystyki! Zapraszamy! 15-11-2019 10:54

  Forum wypełnią wystąpienia i prezentacje specjalistów zajmujących się szeroko rozumianymi kulinariami oraz ich wykorzystaniem w promocji regionów. Wśród prelegentów znajdą się m.in.: Hubert Gonera (Rola produktów regionalnych w wyborze turystycznych podróży), Łukasz Łuczaj („Dzika kuchnia”) czy Bartosz Wilczyński (Enoturystyka).

 • zdjęcie.jpeg „Pierwsze spotkanie z biznesem” - bezpłatne warsztaty dotyczące zakładania działalności gospodarczej 13-11-2019 15:27

  Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

  zaprasza osoby zainteresowane założeniem działalności gospodarczej na bezpłatne warsztaty

  pt. „Pierwsze spotkanie z biznesem”.

   

  Warsztaty odbędą się w dniu 27.11.2019 r. w godzinach 9.00-14.30 w siedzibie Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. (Przemyśl, ul. ks. Piotra Skargi 7/1, sala nr 38, poddasze)

   

  Ramowy program warsztatów:

  • Jak założyć własny biznes - etapy rejestracji indywidualnej działalności gospodarczej
  • Podatek dochodowy i podatek VAT w działalności gospodarczej
  • Ubezpieczenia społeczne w działalności gospodarczej
  • Czy mój biznes się opłaci ?- plan finansowy działalności gospodarczej
  • Możliwości pozyskania środków na założenie własnego biznesu

   

  Warsztaty skierowane są do osób, które planują założyć własny biznes i nie prowadziły wcześniej działalności gospodarczej.

   

  W przypadku chęci wzięcia udziału w warsztatach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej) i dostarczyć do PARR S.A. (Przemyśl, ul. ks. Piotra Skargi 7/1) lub przesłać (podpisany skan formularza)  na adres e-mail: brp@parr.pl

   

  Formularze zgłoszeniowe można wysyłać do dnia 22.11.2019 r. O zakwalifikowaniu do udziału w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

   

  Kontakt:
  Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
  ul. ks. Piotra Skargi 7/1, Przemyśl

  tel. (16) 633 63 88 wew. 4

   

  Zapraszamy !!!

   

 • banner2 gł.jpeg Dotacje na szkolenia pracowników przedsiębiorstw - nabór w ramach projektu PARR S.A. pt. „Fundusz Usług Rozwojowych” 06-11-2019 15:23

  Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza 9. nabór wniosków w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych - wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego”

 • Ogłoszenie o sprzedaży lokali użytkowych przy ulicach: Jagiellońskiej (nr 25 i 27) oraz Wałowej (nr 3 i 5) 31-10-2019 12:52

  Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że na tablicach ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, ul. Wodnej 11, oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Przemyślu - www.przemysl.pl, zostały podane do publicznej wiadomości wykazy lokalu użytkowego nr 3a, stanowiącego własność Gminy Miejskiej Przemyśl, położonego w budynku przy ul. Jagiellońskiej 25/Wałowej 5, na działce nr 648
  o pow. 0,0134 ha w obrębie 207 miasta Przemyśla, objętej KW Nr PR1P/00066272/7 oraz lokalu użytkowego nr 1a, stanowiącego własność Gminy Miejskiej Przemyśl, położonego
  w budynku przy ul. Jagiellońskiej 27/Wałowej 3, na działce nr 645o pow. 0,0273 ha
  w obrębie 207 miasta Przemyśla, objętej KW Nr PR1P/00087805/6  przeznaczone do sprzedaży w trybie bezprzetargowym na rzecz najemcy.

 • Fot_Agata_Czereba (1).jpeg W Przemyślu otwarto filię infolinii PGE 28-10-2019 14:16

  Placówka jest częścią ogólnopolskiego systemu telefonicznej i internetowej infolinii, poprzez którą PGE Obrót obsługuje ponad 5 mln klientów. W tym gospodarstwa domowe, a także małe i średnie przedsiębiorstwa, z całej Polski.

   

  W przemyskiej filii pracę znalazło obecnie 10 konsultantów. Docelowo będzie ich 25. Podczas rozmów z nimi, bez konieczności wychodzenia z domu, klienci mogą zrealizować formalności związane z zakupem energii i gazu. Mogą np. poprosić o wystawienie duplikatu faktury, poznać  saldo, zmienić swoje dane teleadresowe, zapoznać się z ofertami lub warunkami zawarcia umowy kompleksowej, dowiedzieć się o usługach dodatkowych i formach płatności.

   

  - Wyznacznikiem naszych działań są klienci, ich potrzeby oraz komfort. Decyzja o lokalizacji części infrastruktury zdalnej obsługi na Podkarpaciu, to wynik analiz biznesowych i współpracy z partnerem zewnętrznym zajmującym się rekrutacją i pozyskiwaniem pracowników.
  W efekcie, ta część Polski została wskazana jako miejsce mające duży potencjał w zakresie rynku pracy – mówi Robert Choma, prezes zarządu PGE Obrót.

   

  Powstanie placówki w Przemyślu, to także efekt dobrej współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy, oraz rozmów z przedstawicielami Poczty Polskiej, w zakresie dostosowania
  i użytkowaniu budynku przy ul. 3 Maja.

   

   

   

  To kolejne miejsce na Podkarpaciu (po Krośnie), w którym PGE Obrót zdecydowało się rozbudować swoją telefoniczną i mailową obsługę klienta, zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju, polegającą na utrzymywaniu sieci stacjonarnych placówek, przy jednoczesnym inwestowaniu w zdalne kanały komunikacji ze Spółką.

   

   

   

  Infolinia PGE z główną siedzibą w Łodzi, to nie tylko rozmowy telefoniczne, ale również korespondencja mailowa i smsowa z klientami, z bardzo szerokim zakresem obsługi. Miesięcznie konsultanci PGE Obrót notują ponad 170 tys. interakcji z klientami.

   

 • PRZEMYSL.png Uzyskaj dotację i wymień stary piec 28-10-2019 11:52

  Już w środę (30.10) o godzinie 16:30, w Urzędzie Miejskim w sali głównej, przedstawiciele Fundacji Czyste Powietrze będą doradzać mieszkańcom jak uzyskać dofinansowanie na wymianę starego pieca i termomodernizację domu oraz opowiedzą o tym czym jest energetyka obywatelska i jak oszczędzać na energii elektrycznej.  Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 • Ford_2.jpeg Ogłoszenie o sprzedaży samochodu 23-10-2019 09:06

  Informujemy, że Urząd Miejski w Przemyślu sprzedaje samochód typu Ford Transit o nr rej. RP 12209 o poj. 1998, rok produkcji 2004, auto nie posiada badań technicznych, ma skorodowane podłużnice i pole numerowe.

|
|
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl