16 °C
 • PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Gospodarka

 • Ford_2.jpeg Ogłoszenie o sprzedaży samochodu 23-10-2019 09:06

  Informujemy, że Urząd Miejski w Przemyślu sprzedaje samochód typu Ford Transit o nr rej. RP 12209 o poj. 1998, rok produkcji 2004, auto nie posiada badań technicznych, ma skorodowane podłużnice i pole numerowe.

 • Zdjęcie.jpeg Pierwsze spotkanie z biznesem – PARR zaprasza na bezpłatne warsztaty 23-10-2019 09:32

  W imieniu Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszamy na bezpłatne warsztaty pt. „Pierwsze spotkanie z biznesem”.

   

  Warsztaty odbędą się w środę, 31 października br. w godzinach od 9.00 do 15.30 w siedzibie Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. (Przemyśl, ul. ks. Piotra Skargi 7/1, sala nr 38, poddasze)

   

  Ramowy program warsztatów:

  1. Jak założyć własny biznes - etapy rejestracji indywidualnej działalności gospodarczej
  2. Podatek dochodowy i podatek VAT w działalności gospodarczej
  3. Ubezpieczenia społeczne w działalności gospodarczej  
  4. Czy mój biznes się opłaci?  - plan finansowy działalności gospodarczej
  5. Możliwości pozyskania środków na założenie własnego biznesu

   

  Osoby prowadzące warsztaty: Pracownicy PARR S.A.

   

  Warsztaty skierowane są do osób, które planują założyć własny biznes i nie prowadziły wcześniej działalności gospodarczej.

   

  W przypadku chęci wzięcia udziału w warsztatach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy  i dostarczyć do PARR S.A. (Przemyśl, ul. ks. Piotra Skargi 7/1) lub przesłać (podpisany skan formularza)  na adres e-mail: brp@parr.pl

   

  Formularze zgłoszeniowe można wysyłać do poniedziałku, 28 października br. O zakwalifikowaniu do udziału w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

   

  Kontakt:
  Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
  ul. ks. Piotra Skargi 7/1, Przemyśl

  tel. (16) 633 63 88 wew. 4

   

  Zapraszamy !!!

   

 • MZK fot. Agata Czereba (1).jpeg Nowy rozkład jazdy przemyskich autobusów - informacja dla mieszkańców 14-10-2019 12:19

  Wprowadzamy pierwszy etap usprawnień w funkcjonowaniu przemyskiej komunikacji miejskiej. Obecny rozkład jazdy obowiązuje od kilkunastu lat i dotąd wprowadzane w nim były tylko nieznaczne korekty, przez co jest on niefunkcjonalny, a co za tym idzie – znacznie obniża atrakcyjność usług MZK.

 • komin.jpeg Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2019/2020 08-10-2019 10:50

  Przypominam właścicielom i zarządcom budynków o obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych.

   

 • optymalizacja_Trako.jpeg Wkrótce zmiany w rozkładzie jazdy MZK 07-10-2019 11:22

  Kilka miesięcy trwała analiza obecnych przewozów komunikacji miejskiej, której efektem jest opracowana przez firmę Trako Projekty Transportowe „Optymalizacja układu tras, rozkładów jazdy i taryfy opłat przemyskiej komunikacji miejskiej”. Prezentacja koncepcji odbyła się w Urzędzie Miejskim na otwartym spotkaniu 3 października br. Po drobnych korektach zmiana rozkładu jazdy przemyskich autobusów nastąpi prawdopodobnie od 1 listopada br.

 • działalność gospodarcza.jpeg Zmiana siedziby ewidencji działalności gospodarczej 04-10-2019 14:04

  W związku ze zmianą lokalizacji niektórych wydziałów i przeniesieniem ich do nowej siedziby w budynku przy ul. Ratuszowej 1, zmieniło się także miejsce gdzie mieszkańcy Przemyśla mogą załatwiać sprawy związane z ewidencją działalności gospodarczej. Działające w strukturach Wydziału Rozwoju, Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych wieloosobowe stanowisko ds.ewidencji działalności gospodarczej znajdą Państwo od dzisiaj we wspomnianym budynku przy ul. Ratuszowej 1, I piętro, pokój nr 27.

 • parr.png Wsparcie z Funduszy Europejskich dla rozwoju firm - dofinansowanie i preferencyjne pożyczki - zaproszenie na spotkanie informacyjne 04-10-2019 13:03

  W imieniu Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne nt. „Wsparcie z Funduszy Europejskich dla rozwoju firm - dofinansowanie i preferencyjne pożyczki”. Spotkanie skierowane jest do potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców: mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

 • ncbrlogo20192.png NCBR dla Firm - wsparcie przedsiębiorców z POIR 30-09-2019 14:04

  7 października w Best Western Hotelu Ferdynand w Rzeszowie odbędzie się spotkanie z cyklu NCBR dla Firm - wsparcie przedsiębiorców z POIR (Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój). Przedsiębiorcy z regionu będą mieli możliwość uzyskania praktycznej wiedzy jak zdobyć dofinansowanie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację innowacyjnych projektów.

 • logo-nfosigw.jpeg Ogłoszenie o naborze do programu programu priorytetowego „Agroenergia”. 27-09-2019 12:46

  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Agroenergia”.

 • parr.jpeg "Z biznesem na Ty" - dyżur eksperta w Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego 26-09-2019 12:40

  W imieniu Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszamy wszystkich, którzy myślą o założeniu własnego biznesu na bezpłatne konsultacje dotyczące zakładania indywidualnej działalności gospodarczej.

   

  Podczas dyżuru, który odbywać się będzie w siedzibie Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego (ul. Ks. Piotra Skargi 7/1, pok. nr 35), będzie można dowiedzieć się między innymi o tym, jak zarejestrować firmę w CEIDG, jaką wybrać formę opodatkowania czy jakie są zasady ubezpieczenia w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

  Dyżury odbywają się w każdy poniedziałek, w godzinach od 9.00 do 15.00. Termin najbliższego dyżuru eksperta: 7 października 2019 r.

   

  Zapraszamy.

   

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl