23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

I RUNDA PUCHARU POLSKI w strzelectwie sportowym.

W dniach 24 - 27.04.2014r. na strzelnicach  na strzelnicy WKS Śląsk Wrocław odbyła się           I RUNDA PUCHARU POLSKI w strzelectwie sportowym.

Klub strzelecki " TWIERDZA" LOK Przemyśl reprezentowało dwoje zawodników t.j. KOSCHMIEDER Katarzyna DOMAGALSKI Marek.

Bardzo dobrze w konkurencji Karabin Pneumatyczny 40 strzałów zaprezentowała się Kasia KOSCHMIEDER, która w eliminacjach wystrzelała 406,1 pkt i uzyskała awans do ścisłego finału z 8 miejsca. W finale zajęła ostatecznie 4 miejsce przegrywając 3 miejsce i brązowy medal zaledwie o 0,8 pkt.

Kasia KOSCHMIEDER jest tegoroczną maturzystką ZSUHiG, Marek DOMAGALSKI jest uczniem I LO.

Należy jeszcze dodać, że w konkurencji w której startowała Kasia brało udział 57 zawodniczek z całej Polski w tym zawodniczki Kadry Narodowej.

Informacja:

Ryszard  NYCZ LOK Przemyśl

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl