16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W podziękowaniu za kanonizację Jana Pawła II

Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej, Szkoła Podstatwowa Nr 11 oraz PCKiN "Zamek" zapraszają mieszkańców w dniu kanonizacji (27 kwietnia) Ojca Św. Jana Pawła II do udziału w spotkaniu na Placu Niepodległości:

Zapraszamy wszystkich do dzielenia się radością z Kanonizacji Jana Pawła II i uwielbienia  Boga w Jego Aniołach i Świętych,  w ramach wydarzenia “Z audiencją u św. Jana Pawła II”! Spotkajmy się w niedzielę, 27 kwietnia 2014 roku, o godz. 16.00 na Placu Niepodległości w Przemyślu i razem zatańczmy Kanonizacyjny Taniec Uwielbienia… W programie także część artystyczna w wykonaniu uczniów przemyskich szkół i przedszkoli. Specjalnym gościem spotkania będzie ks. bp Adam Szal.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl