10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nagroda Miasta Przemyśla dla Piotra Hugeta

W dniu 11 kwietnia br. odbyło się posiedzenie komisji w sprawie Dorocznej Nagrody Miasta Przemyśla. W wyniku glosowania w trybie tajnym spośród sześciu wniosków, które wpłynęły do Urzędu Miejskiego, Prezydent na wniosek Komisji przyznał Doroczną Nagrodę Miasta Przemyśla Panu Piotrowi Hugetowi za całokształt działalności artystycznej i społecznej w dziedzinie tańca oraz rozpowszechniania kultury tanecznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
Wręczenie nagrody laureatowi odbędzie się w dniu 3 maja 2014 roku podczas uroczystej Sesji Rady Miejskiej na Zamku Kazimierzowskim.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl